Układanie podłóg i cyklinowanie – Kraków

Profesjonalny montaż i renowacja podłogi

Podłoga w domu lub mieszkaniu ulega stałej eksploatacji. Bez względu na jej jakość, z biegiem lat się zużywa, co niekorzystnie wpływa na jej estetykę. Stary parkiet można odnowić, cyklinując go, albo wymienić na nowe deski. Renowacja lub położenie podłogi to jednak działania, które wymagają odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, jakie posiadają jedynie doświadczeni specjaliści. Jeśli mieszkają Państwo w Krakowie lub okolicach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej działającej od ponad dwudziestu lat firmy. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe, obejmujące m.in. cyklinowanie drewnianych podłóg, usuwanie starych parkietów i paneli oraz kładzenie nowych. W razie potrzeby przygotowujemy odpowiednio podłoże, robimy wylewki samopoziomujące, a także kładziemy listwy przypodłogowe i progowe.

profesjonalny montaż podłóg
renowacja podłóg drewnianych
wykańczanie i odnawianie parkietów

Układanie paneli Kraków

Oferujemy profesjonalne usługi montażu różnych rodzajów podłogi. Od tradycyjnego parkietu drewnianego po nowoczesne panele podłogowe. Podejmujemy się zarówno układania podłóg w świeżo wybudowanych lokalach mieszkalnych, także gdy trzeba od podstaw przygotować całą posadzkę, jak i wymiany starej podłogi na nową, co wiąże się z koniecznością zrywania desek i odpowiedniego oczyszczenia podłoża. W kwestii takiej jak układanie parkietu Kraków to miasto, w którym bez problemu można znaleźć fachowców chętnie podejmujących się takich realizacji. Wybierając ekipę dobrze zwrócić uwagę nie tylko na ceny usług, ale także na doświadczenie danej firmy oraz opinie na ich temat. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i adekwatną cenę. Położymy wybraną przez Państwa podłogę zgodnie z przedstawionym projektem lub zaproponujemy najlepsze naszym zdaniem rozwiązanie. Gdy chodzi o montaż paneli lub układanie parkietu Kraków może liczyć z naszej strony na szybką, sprawną oraz staranną realizację.

cyklinowanie podłóg na terenie Krakowa
układanie paneli w domach i mieszkaniach

Cyklinowanie Kraków

W przypadku parkietu – który w przeciwieństwie do wielowarstwowych paneli składa się z litego drewna – o wiele częściej i szybciej pojawiają się zarysowania oraz inne uszkodzenia. Możliwa jest jednak renowacja podłogi tego typu. Cyklinowanie podłogi polega na zdarciu wierzchniej powłoki, by odsłonić nieuszkodzoną fakturę drewna, a następnie pokryciu jej warstwą ochronną. W ten sposób można przywrócić podłodze pierwotny, elegancki wygląd, a odpowiednie zabezpieczenie pozwoli utrzymać go przez wiele lat. Kolejna poważna zaleta takiego rozwiązania to znacznie niższa cena w porównaniu z wymianą parkietu. Jeśli interesuje Państwa cyklinowanie Kraków i okolice to teren, na którym nasza firma świadczy taką usługę. Przed rozpoczęciem prac należy przygotować pomieszczenie, tzn. usunąć z niego wszystkie meble i inne elementy wyposażenia, aby odsłonić całą powierzchnię podłogi. Trzeba też upewnić się, czy dany parkiet nadaje się do cyklinowania – deski muszą mieć odpowiednią grubość. W przeciwnym razie zostanie jedynie wymiana podłogi na nową. Na szczęście, w kwestii takiej, jak układanie paneli Kraków również może skorzystać z naszych usług.