Remonty generalne domów i mieszkań – Kraków

Kompleksowe usługi remontowe mieszkań i domów

Od wielu lat służymy inwestorom jako firma o szerokim zakresie realizacji wizji remontowych, dostarczając materiałów, technologii oraz wiedzy technicznej odnośnie montażu poszczególnych komponentów. Przeprowadzamy remonty mieszkań z rynku wtórnego, mając na uwadze wysoką złożoność tego typu prac oraz konieczność działania pod presją czasu. Wykonujemy również kompleksowe usługi remontowe domów o rozmaitej powierzchni użytkowej. Każdy projekt poprzedzamy analizą indywidualnych potrzeb inwestora, dokonując w niej konwersji języka oczekiwań na język rozwiązań technologicznych, wpisujących się w wizję właściciela. Nasze bogate doświadczenie pozwala na stworzenie pełnego pakietu usług, które realizujemy rękami naszych pracowników lub we współpracy z zaufanymi architektami wnętrz, stolarzami czy elektrykami. Szeroki wachlarz możliwości projektowych ma swój fundament w wiedzy eksperckiej z różnych dziedzin dotyczących remontu. Kompleksowe usługi remontowe domów i mieszkań, które obejmuje nasza oferta, dotyczą ogromnego spektrum prac remontowych o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego.

wykończenie i remont mieszkania
usługi remontowe dla mieszkań
remont mieszkania z rynku wtórnego

Remonty mieszkań z rynku wtórnego

Firma AWaria działa na terenie Krakowa i okolic. Dynamiczny rozwój regionu generuje wzrost popytu na nieruchomości z rynku wtórnego, które często oferują znacznie lepszą lokalizację od mieszkań deweloperskich. Nasza oferta na remonty mieszkań z rynku wtórnego bierze pod uwagę zróżnicowany zakres wymaganych prac. Każdy projekt wymaga innego podejścia i ustalenia indywidualnego harmonogramu prac wykończeniowych. Niektóre nieruchomości wymagają skucia tynków i doprowadzenia pomieszczeń do stanu deweloperskiego, a nawet pójścia krok dalej w postaci remontu instalacji elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej. Nasze kompleksowe usługi remontowe mieszkań stanowią zatem ogromną wartość dla każdego inwestora, który musi przeprowadzić prace wykończeniowe na szeroką skalę. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z jedną firmą remontową, niż szukanie kilku niezależnych podwykonawców dla każdego etapu remontu. Brak kompleksowego wykonawcy oznacza dla inwestora ogromne koszty czasowe. Idealne zazębienie harmonogramów niezależnych ekip staje się praktycznie niemożliwe, dlatego zawsze należy się spodziewać opóźnień. Również koszt finansowy osiągnie znacznie wyższą wartość nominalną, gdyż będzie rozproszony na wiele różnych przedsiębiorstw lub specjalistów.

Osoby, które nam zaufały, podkreślają szybkość i dokładność podczas realizowanych przez nas zadań. Gładkie i bezproblemowe przejście przez proces remontu mieszkania stanowi bezcenną wartość, pozwalającą cieszyć się wymarzoną i funkcjonalną przestrzenią w bardzo krótkim czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami zaowocowała pełnym zadowoleniem klienta. Nasza strategia marketingowa bazuje na rekomendacjach i pozytywnych opiniach, które otrzymujemy po zakończeniu każdego projektu. Jesteśmy dumni, że nasze kompleksowe usługi remontowe mieszkań i domów z rynku wtórnego spotykają się z tak dużym odzewem ze strony mieszkańców Krakowa i okolic, co stanowi dla nas najlepszą rekomendację.

generalny remont poddasza
cyklinowanie i układanie podłóg w mieszkaniach
adaptacje podwieszanych sufitów
usługa montażu drzwi

Kompleksowe usługi remontowe domów i mieszkań – zakres wykonywanych prac

Katalog podejmowanych przez nas prac obejmuje wiele pozycji, dając inwestorom pełną elastyczność w wyborze. Realizujemy m.in. następujące prace remontowe:

 • – adaptacje strychów,
 • – remonty poddaszy,
 • – malowanie,
 • – szpachlowanie,
 • – tapetowanie,
 • – ścianki działowe,
 • – prace elektryczne,
 • – podwieszane sufity,
 • – tynki ozdobne,
 • – układanie kamienia ozdobnego,
 • – cyklinowanie,
 • – listwowanie,
 • – układanie podłóg,
 • – instalacje wodno – kanalizacyjne,
 • – wylewki,
 • – montaż paneli,
 • – montaż glazury i terakoty,
 • – zabudowy kartonowo – gipsowe,
 • – wykańczanie wnętrz pod konkretne zastosowanie,
 • – montaż drzwi, okien i parapetów.

Posiadamy praktyczną wiedzę w ramach każdej z wymienionej powyżej dziedzin. Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio zrealizowanych projektów, które świadczą o zakresie prowadzonych prac i jakości wykonania.

Adaptacje strychów Kraków

Oferując pełnozakresowe adaptacje strychów Kraków zyskuje dzięki nam możliwość poszerzenia przestrzeni użytkowej w domach jedno- lub wielorodzinnych. Zapewniamy ocenę stanu technicznego poddasza i analizę opłacalności jego adaptacji dla celów mieszkalnych. Wobec prac wykonywanych pod adaptacje strychów Kraków żywi duże nadzieje na zapewnienie właściwych parametrów termoizolacyjnych i funkcjonalnych. Dlatego prowadzimy inwestorów przez proces wyboru materiałów, uzyskiwanie pozwoleń oraz realizacje zadań od początku do oddania strychu pod klucz. Remonty poddaszy Kraków ceni również za zwiększenie wartości danego domu, która zaprocentuje przy późniejszej sprzedaży. Jednak dla większości inwestorów, poszukujących usługi takiej jak remonty poddaszy Kraków, strych stanowi wartość funkcjonalną, rozumianą jako dodatkowa przestrzeń zwiększająca całkowity metraż nieruchomości. Odpowiadamy na oczekiwania inwestorów, pomagając w projektowaniu i realizacji rozmaitych projektów w pełnym zakresie technologicznym.

remont poddasza w domu jednorodzinnym
malowanie ścian i wykańczanie poddaszy
wdrażanie podwieszanych sufitów

Malowanie Kraków

Usługi na malowanie Kraków traktuje jako podstawowy element wykończenia wnętrz dla mieszkań z rynku wtórnego. Nawet jeśli zakupione mieszkanie wyróżnia się doskonałym wykończeniem, bardzo często nowy właściciel ma inną wizję kolorystyczną, wymagającą przemalowania ścian. Nasze profesjonalne usługi obejmujące malowanie Kraków uznaje za jedną z najbardziej poszukiwanych usług. Nasza oferta spotyka się z zapotrzebowaniem rynkowym, dając inwestorom możliwość pomalowania nie tylko ścian, lecz również rur, kaloryferów, sufitów, drzwi czy balustrad. Przeprowadzamy kompleksowe prace malarskie, wykorzystując do tego praktyczne doświadczenie i nowoczesny sprzęt.

malowanie i tapetowanie ścian i sufitów

Ścianki działowe Kraków

Prawidłowo zamontowane ścianki działowe Kraków docenia za zwiększoną funkcjonalność osiąganą niskim nakładem środków finansowych. W kwestii takiej jak nowoczesne ścianki działowe Kraków to kolejny punkt na mapie usług firmy AWaria, ceniony przez inwestorów za elastyczność projektową i dokładne wykonanie. Montaż ścianki działowej w pomieszczeniach mieszkalnych zapewnia dowolną konfigurację układu. Popularne staje się wydzielenie kuchni z salonu, dzięki czemu otrzymujemy dodatkowy pokój.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kompleksowymi usługami remontowymi i kontaktu w celu omówienia szczegółów. Gwarantujemy rzetelność i pełne zaangażowanie w realizowany projekt, w który wkładamy pasję, umiejętności techniczne oraz doświadczenie.